Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Audyt Energetyczny dla działania 3.1 FENG Kredyt Ekologiczny

Zachęcamy do skorzystania z Kredytu Ekologicznego, który od 13 czerwca 2023 roku jest dostępny dla firm w ramach działania 3.1. Ten innowacyjny program ma na celu wspieranie przedsiębiorstw w zwiększaniu ich efektywności energetycznej poprzez modernizację infrastruktury.

Kredyt ekologiczny umożliwia finansowanie projektów, takich jak termomodernizacja budynków, modernizacja procesów produkcyjnych oraz inwestycje w odnawialne źródła energii, co przyczynia się do redukcji emisji CO2 i oszczędności energii.

Warto podkreślić, że dotacja uzyskana w formie kredytu ekologicznego służy finansowaniu przedsięwzięcia, którego projekt został opracowany na podstawie wcześniej przeprowadzonego audytu. Wskutek inwestycji konieczne jest zaoszczędzenie co najmniej 30% energii pierwotnej w odniesieniu do obszaru podlegającego zakresowi planowanych przedsięwzięć.

Oferujemy wykonanie audytu energetycznego w oparciu o wymagania odpowiednich norm i przepisów prawa. Audyt przeprowadzany jest przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Raport z audytu zawiera, zgodnie z dokumentacją naboru, analizy usprawnień wraz z niezbędnymi obliczeniami i opisami potwierdzającymi możliwe do osiągnięcia oszczędności energii pierwotnej i energii końcowej.

Szczegółowy opis priorytetów programu operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki można przeczytać tutaj.

Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli omówić Twoje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań.

Zadzwoń lub napisz do nas korzystając z formularza obok, a nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci w osiągnięciu planowanych celów.

Subscribe for the updates!

Skip to content