Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Audyt Energetyczny Budynku – dotacja z programu Czyste Powietrze

Jeśli zastanawiasz się, jakie zmiany w Twoim budynku przyniosą najwięcej korzyści i chcesz uzyskać wyższe dofinansowanie na wymianę źródła ciepła i/lub termomodernizację z programu Czyste Powietrze, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy kompleksowe wykonanie audytu energetycznego budynku, który nie tylko pomoże Ci zidentyfikować ekonomicznie uzasadnione przedsięwzięcia termomodernizacyjne, ale także pozwoli podnieść maksymalny poziom dofinansowania nawet do 25000 zł.

Warto podkreślić, że koszt przeprowadzenia audytu również stanowi koszt kwalifikowany i nie wlicza się do limitu dofinansowania, o którym mowa powyżej.

Nasze audyty energetyczne budynków są oparte na przekazanych przez Ciebie danych i informacjach o budynku.

Podczas audytu dokładnie przeanalizujemy stan techniczny budynku, uwzględniając wszystkie istotne elementy. Przeprowadzimy również ocenę aktualnego stanu budynku oraz dokonamy analizy możliwości ulepszeń i przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Na podstawie tych danych przygotujemy szczegółowy raport z audytu energetycznego spełniający wszystkie ustalone cele i wymagania, w tym przepisy Ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków.

Dodatkowo oferujemy pomoc w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie oraz wsparcie informacyjne, aby pomóc Ci wyjaśnić wszelkie wątpliwości i zapewnić spójność dokumentacji technicznej. Dzięki naszym usługom możesz skutecznie zrealizować planowane inwestycje, zwiększając jednocześnie efektywność energetyczną swojego budynku i korzystając z dostępnych środków finansowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, abyśmy mogli omówić Twoje potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań.

Zadzwoń lub napisz do nas korzystając z formularza obok, a nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci w osiągnięciu planowanych celów.

Subscribe for the updates!

Skip to content