,

ENMS POLSKA PODWÓJNYM LAUREATEM PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ

Miło nam poinformować, że EnMS Polska Sp. z o.o. została podwójnym laureatem konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.

30 listopada 2017 odbyła się Gala XVI edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”, w którym uhonorowane zostały najlepsze firmy z naszego regionu. Kapituła konkursu wybrała także najlepsze produkty i usługi oferowane przez podkarpackie przedsiębiorstwa.

Zostaliśmy uhonorowani statuetką w kategorii Małych Firm. Doceniona została również jakość usług, które oferujemy. Po raz kolejny jedna z naszych usług – Audyt energetyczny przedsiębiorstwa (zgodny z wymaganiami Ustawy z dn. 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej i Dyrektywy 2012/27/UE), została nagrodzona statuetką.

Chcielibyśmy podziękować naszym Klientom i Partnerom biznesowym, za okazane zaufanie i wysoką ocenę naszej Firmy. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi spełniały Państwa oczekiwania. Wyróżnienie jest dla nas nagrodą za dotychczasową pracę oraz motywacją do podejmowania nowych wyzwań.